11 EKİM 2018 Perşembe

izmir Fuar Açıkhava Tiyatrosu

Şevval Sam İzmir Fuar Açıkhava Konseri

SÜRE DOLDU

Hakkında

KERKİ I SOLFEJ 2018 > Şevval Sam müzikal gösteri ''Müzeyyen'' ile İzmir Atatürk Kültürpark Açıkhava Tiyatrosu'nda sizlerle. Biletler Fuar Açıkhava Tiyatrosu Gişe, Karşıyaka D&R, Alsancak D&R, Buca Dinozor Kitabevi ve Biletix'de

Bilgi Tel: 0536 501 99 99 - 0541 500 5000

 

 

Müzeyyen Müzikali Sahnede...

Gerçekleştirdiği konserlerle sevilen sanatçıları hayranlarıyla buluşturan Kerki Production ve Solfej Organizasyon, yine ses getirecek bir projeye imza atıyor.

Türk müziğinin en büyük seslerinden Müzeyyen Senar’ın iz bırakan şarkıları Şevval Sam’ın yorumu ile sahneye taşınıyor. 84 yıllık sanat hayatına pek çok unutulmaz eser sığdıran değerli sanatçının hayatından önemli kesitlerin müzikle harmanlandığı gösterinin metni önemli edebiyatçılarımızdan Figen Şakacı’nın; rejisi ise müzikal tiyatronun deneyimli yönetmenlerinden Engin Alkan’ın imzasını taşıyor.

İlk gösterimini sanatçının ölüm yıldönümü olan 8 Şubat’ta Uniq’de yapacak olan “MÜZEYYEN” projesinde Şevval Sam’a daha önce Müzeyyen Senar ile birlikte çalışmış olan birbirinden kıymetli duayen müzisyenler eşlik ediyor ve müzik direktörlüğünü de Fahrettin Yarkın üstleniyor.

Projenin sahne tasarımını Cem Yılmazer, kostüm tasarımını ise Esra Başıbüyük yapıyor. Proje menajerliği Harun Belenoğulları tarafından yürütülmekte.